Menü

Trend medya tv

En iyi viral hikayelerimizi doğrudan gelen kutunuza almak için abone olun!

Merak etmeyin, Spam değil!

bankalar

“Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, 2024 Seçimleri İçin Yeniden Yola Çıkıyor!”

admin 7 ay önce 0 3

“Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, 2024 Seçimleri İçin Yeniden Yola Çıkıyor!”

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimleri için Giresun Ak Parti İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz’a resmi başvuruda bulunarak Belediye Başkan Aday Adaylığı için adını yazdırdı. Karadere’nin 9 yıldır sürdürdüğü belediye başkanlığı görevi, ilçede memnuniyetle karşılandı ve bu süre zarfında gerçekleştirdiği hizmetlerle ilçeye katkı sağladı.

İlçe halkı ve sevenleri, Mustafa Karadere’nin tekrar aday olma kararını olumlu bir şekilde değerlendirdi. Karadere’nin liderliğindeki belediye yönetimi, geçmişte gerçekleştirdiği başarılı projelerle tanınırken, ilçede sosyal ve ekonomik kalkınmaya yönelik birçok adım atmıştı.

Başkan Mustafa Karadere’nin aday adaylığı, ilçede genel bir memnuniyet ve heyecan yarattı. Espiye halkı, Başkan Karadere’nin daha önceki dönemlerde elde ettiği başarılarına vurgu yaparak, ilçenin geleceğine yönelik umutlarını artırdı. Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’nin görevi sürecindeki başarısı, ilçenin önemli bir siyasi gündem maddesi olarak konuşulmaya devam ediyor.

@espiyebelediyesi28 @mtbhdrylmz @akparti_espiye_ilcebaskanligi

#belediyeseçimleri #akpartiadayadayı

- reklam – BuzzMag Ad
Tarafından yazılmıştır

Bir Cevap Bırakın

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

- reklam – BuzzMag Ad
Paylaş
Bağlantıyı kopyala